Syn se převlékl za matku
Autor: youtube.com/ CityNews Toronto Syn se převlékl za matku

VIDEO: Syn se vydával za svou matku a zkoušel za ni udělat řidičák. Jak to dopadlo?

Publikováno: 15.12.2019
Tak tohle by napadlo asi fakt málokoho. Kluk se převlékl za svojí matku, aby pro ni získal řidičák pro svojí maminku, které to moc nešlo.

reklama

Šedesátiletá maminka Marie prostě nedokázala získat řidičský průkaz a byla z toho značně na nervy. Ale její 43letý syn se rozhodl jí pomoct a vzít věci do svých rukou. Tak se rozhodl, že se za matku bude vydávat. I když její tři jízdy nedopadly zrovna nejlépe, na tu čtvrtou vyrazil její syn Heitor v přestrojení. Měl oblečenou květinovou halenku, makeup a dokonce si nechal udělat i nehty. Měl i účes, který nosí jeho matka.

Jenže k jejich smůle nebyl tento kostým přecejen úplně dokonalý. A inspektoři ho začali podezřívat. Zaprvé kvůli velkým rukám, zadruhé kvůli tomu, že byl nepříjemný. Když se pak posadil jeden z nich vedle něho do auta, měl hned jasno. Prý se snažil chovat jako žena a být co nejpřirozenější. Požádali ho ale o ověření jeho totožnosti a brzy byl odhalený. Pak už si ho převzala policie. Syn popíral, že by matka věděla o tom, co udělal – no, těžko říct, ale jestli to vážně netušila, byla potom zajisté překvapená!

reklama