návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Tahle holka chtěla vypadat jak panenka Barbie. Za plastiky utratila 4,5 milionu a málem zemřela! Jak se vám líbí?

Poté, co utratila 19 000 liber za plastiku prsou, se rozhodla 21letá žena vypadat jako Barbie. Málem zemřela na operačním stole.
Vydáno: 22.12.2017
Tohle je Amanda
Autor: Instagram.com Tohle je Amanda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

21letá Amanda Ahola se rozhodla, že bude Barbie. Na tom by nebylo nic tak ojedinělého. Už několik holek se takto rozhodlo. Ona jde však do extrému. Nechala si zvětšit prsa takovým způsobem, že máme strach, aby jí každou chvilku nepraskly.

Finka Amanda udělá cokoliv, aby dosáhla „perfektního vzhledu Barbie“. Do dnešního dne už utratila 150 000 liber za plastické operace, což je v přepočtu asi 4,5 milionu korun.

Kvůli třetí plastické operaci málem zemřela. Utrpěla otok mozku. I přes to slibuje, že za dokonalou vizáží půjde ještě dál a s plastikami nekončí.

 

 

Líbí?

GALERIE: Přezdívá si první polská Barbie! Za plastické operace utratila již přes milion korun! Líbí se vám?

Sarah Summer

Sarah Summer má největší silikonové poprsí a říká si chlípná Barbie

Článek je zařazen v: Amanda Ahola , Barbie , plastiky