Virály

26. října 2022 11:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tahle žena je hlasem TikToku! Jak vypadá člověk, kterého slyšíte každý den?

Tuhle ženu pravidelně slyšíte na známé sociální síti.

Pokud jste pravidelným uživatelem TikToku, jistojistě znáte ženský hlas, který se v milionech videí používá ke čtení textu. Možná jste si jako mnoho lidí mysleli, že se jedná o uměle vytvořený robotický hlas. Opak je však pravdou. Za dobře známým zvukem stojí žena jménem Kat Callaghan.

@voiceofkat

For a long time I didn’t say a word. But … yes it’s me and yes I have an ongoing awesome relationship with the folks at TikTok. 🎉 The coolest part for me is watching the creativity & awesome content that people are putting out there using my voice. (Also oddly enough this is my first TikTok)

♬ original sound - Kat

„Konečně vám to můžu říct, jsem to já,“ odhalila v jednom ze svých videí kde jinde než na TikToku. Poté se svým fanouškům skromně představila se slovy, že je jen obyčejný kanadská dívka, která dělá voiceover a má svůj podcast. Jeden z uživatelů TikToku se jí poté zeptal, jaké to je stát za hlasem sociální sítě.

„Někdy mě nutíte říkat dost strašné věci,“ smála se ve videu mladá žena s tím, že je to ale sranda dívat se na videa, ve kterých slyší sebe samu, jak říká věcí, které by normálně nevypustila z pusy.

Sdílejte článek
Štítky sociální síť TikTok

Přečtěte si také