Virály

14. ledna 2019 13:37

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tahle žena má ten nejbarevnější byt, jaký jste kdy viděli. Její duhový domov by jí mohli závidět i samotní jednorožci

Design vašeho domu většinou odráží váš osobitý styl a vkus. Žena jménem Amina Mucciolo, kterou najdete na sociálních sítích pod přezdívkou Studio Mucci, miluje pestré barvy a podle toho si také zařídila svůj byt.

Celý život i osobitý styl Aminy se točí kolem barev. V nudných barvách a obyčejných outfitech tuto ženu s největší pravděpodobností nikdy nepotkáte. Miluje zářivé oblečení, nejrůznější třpytky a v neposlední řadě také výstřední barvu na vlasech a originální make-up.

Internet si tato výjimečná designérka získala především, když se rozhodla předělat svůj byt v duhu. Na následujícím videu vás Amina provede celým svým bytem. „Je pro mě opravdu důležité žít v bytě, který je odrazem mě, mé osobnosti a také mého manžela. Jsme rádi, že prostor, ve kterém žijeme, je něčím zábavným, šťastným a inspirujícím,“ nechala se slyšet. Co na její duhový byt říkáte vy? Nám se líbí moc!

Sdílejte článek
Štítky duha design styl bydlení byt Studio Mucci

Přečtěte si také