Virály

3. července 2018 10:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tatér dělal ženě kérku, když v tom jí explodovalo prso! Tohle byste nikdy nechtěli zažít

Tenhle žertík si chudák tatér bude pamatovat asi hodně dlouho.

Pravděpodobně každý tatér se ve své kariéře dříve nebo později setká s požadavkem na tetování, o které nikdy předtím neslyšel. V nekonečném množství citátů, obrazů, tvarů a křivek se prostě tu a tam objeví opravdu speciální přání. To samé platí o místě, kam si lidé kérku chtějí nechat vytvořit. Práce tatéra prostě nikdy není nudná. Jinou věcí však je, když si zákazník vymyslí žertík, který vykoná během náročné práce tatéra. Přesně to totiž udělala jedna žena v následujícím videu, která se rozhodla, že si sedne do křesla k tatérovi s obrovskými nafouklými balonky místo poprsí. Ten se pouští do své práce, aniž by tušil, co se děje a co se za pár okamžiků stane.

Nejdříve všechno vypadá v naprostém pořádku, žena v klidu sedí a pozoruje, jak jehlou zdobí její pravou ruku. Když však přestane, aby vyměnil barvu inkoustu, věci začnou nabírat obrátek. Přesně v okamžiku, kdy tatér opět přiloží jehlu na kůži, jedno z ženiných prsou mu exploduje přímo u obličeje. Všichni okolo jsou v šoku a nejvíce právě tatér, který překvapením spadne z křesla.

Místo toho, aby žena trpěla bolestí způsobenou právě prasklým ňadrem, propukne v nezadržitelný smích. Přestože asi není nejlepší nápad zvolit si jako oběť svého pranku člověka, který vám vytváří na těle tetování na celý život, musíme uznat, že se opravdu povedl. Můžete se o tom přesvědčit ve videu níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také