Virály

14. února 2022 10:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tatér sdílel nejhorší vzpomínku na jednoho ze svých zákazníků. Z tohohle se vám udělá zle!

Týpek odhalil zážitek s nejhorším zákazníkem v dějinách lidstva. Tohle by se prostě stávat nemělo.

Američan Crocodile Jackson se už nějaký ten pátek věnuje tetovacímu řemeslu a svou práci nadevše miluje. Jak už to ale bývá u většiny zaměstnání s lidmi, najdou se i dny, kdy má člověk chuť skočit z okna nebo dát výpověď na hodinu. Podobný scénář právě zažil i Jackson, který se o něj podělil se svými fanoušky na TikToku.

@crocodile.jackson

WORST TATTOO CLIENT EVER 🤮 #ink #fyp #tattoo #tattoos #foryou

♬ Them Changes - Thundercat

„Když jsem začínal, můj mistr mi dával tetování, které sám dělat nechtěl,“ začal video slavný tatér. „Takže jednoho dne přišel kluk s tou nejhorší kérkou, jakou jsem kdy viděl,“ vzpomínal na klienta, který měl na obličeji vytetované datum podepsání deklarace o nezávislosti USA a datum smrti Abrahama Lincolna.

Do své sbírky bizarních kérek ale chtěl přidat ještě jméno své holky Megan, a to přímo na zadek. „Už jsem byl asi v půlce toho jména, když jsem koutkem oka zahlédl, jak má týpek u zadku nejenom ho*no, ale něco jako bahno vytékající z díry,“ podělil se o nejvíc nechutnou zkušenost Jackson a dodal, že zákazník na svou omluvu jen řekl, že jde právě z práce. Video se na TikToku okamžitě stalo virální a komentáře se jen plní zvracejícíma smajlíkama.

Sdílejte článek

Přečtěte si také