Virály

30. října 2022 17:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tato žena má 11 dětí s 8 různými tatínky. Co vzkázala svým hejtrům?

Žena má na téma rodičovství jasnou odpověď.

Zatímco pro někoho je jedno dítě až příliš, jiní rodí děti jako na objednávku. TikTokerka, která na sociální síti vystupuje jako PhiPhi, věří, že to, že mají její děti tolik tatínku je otázka matematiky. Dotazy na téma rodičovství zřejmě dostává poměrně často, jelikož se tomu na svém profilu věnovala už dřívě a je vidět, že má tohoto tématu už po krk. „Jedna věc je ta, že už mám dost toho pořád někomu vysvětlovat, proč mají moje děti 8 tatínků,“ řekla. „Vysvětlím vám to všem jednou pro vždy a více už na to nebudu odpovídat,“ pokračovala v jednom ze svých videí.

A jaké je tedy její vysvětlení? „Když máte jedničku a odečtete jedničku, zbyde vám nula. Když máte 8 a odečtete 3, pořád vám zbyde 5,“ vysvětlovala matematické příklady TikTokerka. Zřejme se svým neohrabaným způsobem snažila vysvětlit, že nechce, aby její děti vyrůstaly bez otce, a tak jich má rovnou několik.

Lidé na internetu jí v komentářích pod videem nešetřili. „Kámo, to nejsou Pokémoni. Nemůžeš je chytit všechny,“ napsal například jeden uživatel. „Skutečná otázka zní, jak tatínek číslo 6, 7 a 8 vzali to, že budou číslo 6, 7 a 8. Já bych to nedokázal,“ okomentoval další. No, zvláštní přístup, to se musí nechat...

@phieudoraa

#answer to @kalasoo like duhhhh yall gotta do the math… #babydaddyproblems #babymamachallenge #babymamatiktok

♬ original sound - PhiPhi🍭

Sdílejte článek

Přečtěte si také