Virály

28. července 2018 13:49

redakce Prima Lajk

VIDEO: Teenager chtěl knokautovat holiče, protože se mu nelíbil nový účes. Tyhle záběry se staly hitem internetu!

I takhle radikálně někdo řeší nespokojenost s novým účesem.

Zažili jste někdy situaci, kdy jste nešťastní odcházeli od kadeřníka či kadeřnice, protože vám totálně pokazil účes? Jestli ano, vsadíme se, že jste rozhodně nereagovali tak, jako teenager na videu, které je momentálně hitem internetu. Toho totiž natolik rozzuřil jeho nový střih, že se místo stížností manažerovi rovnou rozhodl pomstít přímo holičovi.

Poté, co se frustrovaný hoch podíval do zrcadla a zjistil, že má kratší vlasy, než si představoval, začal hlasitě nadávat a na chudáka kadeřníka a pokusil se ho udeřit pěstí. Jeden z kolegů napadeného naštěstí proti klukovi včas vystartoval, a tak se plánovaný knock out nekonal. Stále nadávající mladík si to pak zamířil ke dveřím a odešel.

Podle přítomného svědka, který záběry zároveň pořídil, byl problém v jazykové bariéře. Kadeřník, který byl očividně cizinec, mu nejspíš rozuměl, že chce vlasy zkrátit na délku 1,5 cm po celé hlavě. Chlapec však chtěl tuto délku pouze na bocích a vzadu na hlavě, vlasy na vrchu hlavy měly zůstat delší. Leč nezůstaly. Život je hořký. Na video, které už zhlédlo téměř milion uživatelů, se můžete podívat níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také