návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Teenager se vplížil na cizí svatbu a chlubil se tím na internetu. Lidé mu za to nadávají

Drzý pubertální kluk se tajně vecpal na svatbu, kde neměl co dělat, dokonce se tam najedl. A tenhle arogantní přístup natočil na video a chlubil se tím na TikToku.
Vydáno: 27.01.2020
Kluk se vetřel na cizí svatbu 4
Autor: tiktok.com/infiniteelliott Kluk se vetřel na cizí svatbu 4

S pochopením se ale nesetkal. Chodit na svatbu se jenom najíst, to znechutí nejednoho ženicha nebo nevěstu, kteří takového účastníka pozvali. Co si pak mohli myslet, když se jim tam vplížil úplně cizí kluk. Nejspíš si nevšimli, že je tam jakýsi cizopasník, který si z toho ještě dělá srandu. Hlavně taky, koho by taková pitomost napadla. Dospívající kluk zrovna šel ze školy domů, když uviděl skupinu lidí na pláži a šel blíž, aby to tam prozkoumal. Když zjistil, že je to svatební zkouška, řekl si, že se tam bude procházet, dokud ho nikdo nepožádá, aby odešel. Dokonce se tam zdarma najedl.

Když se ho někdo z přítomných zeptal, jestli je součástí svatby, odpověděl, že je „Michaelův syn a že je tam ponechán sám“, přestože byl s batohem na zádech přinejmenším podezřelý. Prohlásil také, že přijde na jejich svatbu na ostro, přestože ho tam nikdo nepozval. Svůj počin si ještě natočil na video. Od té doby ho kritizují lidi napříč celým internetem – od TikToku až po Reddit a všichni jeho bezohledné chování kritizují.

Článek je zařazen v: TikTok , youtuber , cizí svatba

reklama