Virály

26. listopadu 2021 12:17

redakce Prima Lajk

VIDEO: Téhle holce týpek na rande zavolal Uber kvůli tomu, co měla na sobě! Připadá vám její oblečení nevhodné?

Rande občas nevyjde podle našich představ…

Udělat dobrý první dojem vyžaduje spousty úsilí, příprav a času. Pěkné oblečení a dobrý make-up jsou základní aspekty, jakými se žena snaží okouzlit muže. Na rande se každý přirozeně snaží působit na toho druhého co nejlépe, a tak si dá se svým zevnějšek záležet. Ale co když se vaše snaha nesetká s obdivem, ale s odsouzením?

Nikki Jabs se na Tik Toku podělila o svou zarážející zkušenost s jednou takovou schůzkou. S Gregem se vídala asi 3 týdny a všechno šlo skvěle, byl dobře vychovaný, měl vybrané způsoby, a dokonce jí nabízel přespávání u něj doma. Jeden den spolu plánovali večeři, po které se měli přesunout na slavností otevření Gergovy firmy, kde měla Nikki poznat jeho přátele a kolegy. Už na večeři byl však podle jejích slov divný, a když se zeptala, kde je problém, odvětil, že se mu nezdá její oblečení. Tak navrhla, že by se šla převléknout, načež on odvětil, že by se kvůli tomu cítil „špatně“. Dívka také na sociálních sítích prozradila, že to nebylo poprvé, co komentoval její vzhled nebo make-up.

Celá situace nakonec skončila tak, že Nikki Gregovi řekla, že se buď smíří s tím, že na akci půjde oblečená takhle, nebo nepůjde vůbec. On jí pak nabídl, že jí zavolá taxík. To ženu odradilo natolik, že si jela k němu domů pro všechny věci. Greg se ji poté snažil kontaktovat a omlouvat, ale ona měla sama v sobě jasno. Jak byste na takovou situaci zareagovali vy?

@nikki.jabs

Reply to @kevinkreates_

♬ Night Fever - From "Saturday Night Fever" Soundtrack - Bee Gees

Sdílejte článek
Štítky rande oblečení vzhled make-up oděv randění tik tok Nikki Jabs JGC Holdings Corporation

Přečtěte si také