Virály

13. prosince 2018 16:22

redakce Prima Lajk

VIDEO: Televize odvysílala reportáž, ve které se náhle zjevil malý kluk. Jeho záhadný teleport děsí internet

Možná namítnete, že jde jednoduše o technickou chybu... ale ruku na srdce, tohle vypadá spíše jako něco mezi nebem a zemí.

Skutečně záhadné záběry ze zpráv na stanici BBC News se objevily na twitterovém účtu @TewkesburyLeak. Zveřejněné video totiž zachycuje náhlé zjevení malého chlapce doslova odnikud. To se objeví v reportáži během rozhovoru se zpravodajkou. Zraky všech se ale zaměřují pouze na to, co se děje v pozadí. Všechno se přitom zdá zpočátku naprosto normální. Až do chvíle, kdy se do obrazu teleportuje zmíněný chlapec. A uživatelům Twitteru z toho zůstává rozum stát.

V komentářích píšou nechápavé dotazy a řeší, jak je to možné a jestli pro tento jev existuje racionální vysvětlení. A to se samozřejmě našlo. Více komentujících poznamenalo, že nejde o žádný nadpřirozený jev, ale o prostou chybu při editaci videa do reportáže, z níž chtěli vystřihnout nepodstatnou část promluvy zpravodajky. Přesto záběry v lidech vyvolávají respekt a vypadají opravdu strašidelně. Přesvědčit se o tom můžete i vy – ve videu níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také