Virály

7. září 2022 17:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Televizní moderátorka dostala mrtvici přímo v živém vysílání! Všechno zachytila kamera

Americká moderátorka začala mít příznaky mrtvice přímo v živém televizním vysílání.

K děsivému incidentu došlo před pár dny při ranním vysílání televizních zpráv. Americká moderátorka Julie Chin, která pracuje pro stanici KJHR v americké Tulse, během moderování najednou oslepla na jedno oko, ochabla jí paže a začala mít potíže s mluvením. Nechápavě se tak omluvila divákům a předala raději slovo rosničce Annie Brown.

Na pomoc byla poté okamžitě zavolaná záchranná služba a v nemocnici se později moderátorka dozvěděla šokující informaci, že prodělala začátek mrtvice. „Zdálo se, že to přišlo zničehonic. Před pořadem jsem se cítila dobře. V průběhu několika minut se však začaly dít věci. Nejprve jsem částečně oslepla na jedno oko, přestala jsem mít cit v ruce i celé paži, a nakonec jsem se začala zadrhávat. Nešlo mi vyslovit slova ze čtecího zařízení,“ popsala děsivý incident Chin.

Nyní je už moderátorka v pořádku a svým fanouškům a divákům napsala z nemocnice vzkaz. „Někteří z vás toho byli přímými svědky a je mi líto, že se to stalo,“ omluvila se fanouškům z nemocničního lůžka. Navzdory tomu, že musí podstoupit další četná vyšetření by však podle lékařů už měla být v pořádku. Není ale jasné, kdy se vrátí zpět před kameru do studia.

Sdílejte článek

Přečtěte si také