Virály

17. března 2021 16:53

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tiktoker objevil skutečný příběh ženy, která se zúčastnila vlastního pohřbu. Našel dokonce důkaz!

Záhada hodná tiktokových detektivů.

Máte rádi záhady? Baví vás hororové příběhy? Vyžíváte se v konspiračních teoriích? Pak pro vás máme příběh, který vás teď jistě zaujme. Týká se totiž ženy, která se údajně zúčastnila vlastního pohřbu. Jak je to možné? To se pokusil vysvětlit tiktoker 4shur vlastním jménem Drake, který je autorem videa níže.

Každopádně příběh se týká jisté Noely Rukundo, jejíž vraždu si někdo objednal během její návštěvy Afriky. Žena z Afriky utekla do Austrálie, aby začala nový život. A to se jí do jisté míry i povedlo. Jenže se špatně provdala a později zjistila, že její muž měl… násilnou stránku. A tak zatímco byla v Africe kvůli pohřbu své matky, narazila na skupinu nájemných zabijáků, kterým její manžel údajně zaplatil, aby ji zabili. Oni se však rozhodli neposlechnout, protože nezabíjí děti a ženy. Šlechetné, že?

Každopádně Noelu pustili a ta se tedy nenápadně vrátila do Austrálie, kde brzy zjistila, že její manžel pořádá pohřeb pro rodinu a blízké. A tak se rozhodla se mu brutálně pomstít. Jak to dopadlo? To se teď dozvíte v následujícím videu.

@4shur

A Woman Who’s Supposed to Be Dead Appeared At Her Own Funeral, But What She Did Next Will Shock You... #fyp #foryou #truestory #storytime #story

♬ Emotional Piano Instrumental In E Minor - Tom Bailey Backing Tracks

Sdílejte článek

Přečtěte si také