Tiktoker objevil ženu, která se zúčastnila vlastního pohřbu 1
Autor: tiktok.com/@4shur Tiktoker objevil ženu, která se zúčastnila vlastního pohřbu 1

VIDEO: Tiktoker objevil skutečný příběh ženy, která se zúčastnila vlastního pohřbu. Našel dokonce důkaz!

rd. Publikováno: 17.03.2021
Záhada hodná tiktokových detektivů.

reklama

Máte rádi záhady? Baví vás hororové příběhy? Vyžíváte se v konspiračních teoriích? Pak pro vás máme příběh, který vás teď jistě zaujme. Týká se totiž ženy, která se údajně zúčastnila vlastního pohřbu. Jak je to možné? To se pokusil vysvětlit tiktoker 4shur vlastním jménem Drake, který je autorem videa níže.

Každopádně příběh se týká jisté Noely Rukundo, jejíž vraždu si někdo objednal během její návštěvy Afriky. Žena z Afriky utekla do Austrálie, aby začala nový život. A to se jí do jisté míry i povedlo. Jenže se špatně provdala a později zjistila, že její muž měl… násilnou stránku. A tak zatímco byla v Africe kvůli pohřbu své matky, narazila na skupinu nájemných zabijáků, kterým její manžel údajně zaplatil, aby ji zabili. Oni se však rozhodli neposlechnout, protože nezabíjí děti a ženy. Šlechetné, že?

Každopádně Noelu pustili a ta se tedy nenápadně vrátila do Austrálie, kde brzy zjistila, že její manžel pořádá pohřeb pro rodinu a blízké. A tak se rozhodla se mu brutálně pomstít. Jak to dopadlo? To se teď dozvíte v následujícím videu.

@4shur

A Woman Who’s Supposed to Be Dead Appeared At Her Own Funeral, But What She Did Next Will Shock You... ##fyp ##foryou ##truestory ##storytime ##story

Emotional Piano Instrumental In E Minor - Tom Bailey Backing Tracks

 

Instagram bude banovat pedofily.

Konec pedofilů na Instagramu? Sociální síť začala banovat dospělé, kteří píšou zprávy dětem

reklama