Konspirační tiktokerka 1
Autor: instagram.com/abby_careyyy Konspirační tiktokerka 1

VIDEO: Tiktokerka objevila na internetu děsivou konspirační teorii přímo z dokumentů CIA! Vážně mají lidé takovou schopnost?

rd. Publikováno: 19.02.2021
Tiktokerka věří, že objevila šílenou konspirační teorii.

reklama

Abigail Carey je tiktokerkou, která svůj obsah směřuje na nejrůznější konspirační teorie, pozadí různých kriminálních dokumentů, a další témata, kterým se mainstreamoví influenceři zase tolik nevěnují. A vědí proč – většina z toho jsou totiž přinejlepším nesmysly. Ostatně ještě před pár dny bychom mezi ně zařadili i Abigailinu následující teorii.

Abigal totiž objevila mezi zveřejněnými dokumenty CIA projekt, v němž údajně agenti CIA zkoumali, jestli mají lidé schopnost opustit své fyzické schránky (těla), a cestovat napříč časoprostorem do jiných dimenzí. A teď si asi říkáte, co to je za kravinu, a proč se vůbec někdo ze CIA věnoval takové šílenosti. Jenže, podle dokumentu je tato teorie sice ve skutečnosti docela reálná, ale k jejímu definitivnímu ověření by bylo třeba daleko více výzkumu a financí. Jinými slovy nejspíš něco takového skutečně lze provést, ale zatím se tím nikdo pořádně nezabýval. No, tak to vidíte, co všechno se díky TikToku ještě nedozvíme.

 

Je libo Spider-Babe?

GALERIE: Modelka s obřími prsy se vyžívá v bodypaintingu. Poznáte, co je skutečné, a co namalované?

reklama