Virály

7. března 2021 14:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tiktokerka popsala zážitek, jak ji málem zavraždili. Co udělala, aby si zachránila život?

Děsivá historka ze života jedné tiktokerky.

Tiktokeři a obecně lidi, co mají za úkol bavit ostatní, mají často tendenci přehánět. Proto i následující příběh o tom, jak jedna žena a její manžel jen o vlásek unikli smrti, je třeba brát s kapkou nadhledu.

Nicole Gable nedávno sdílela na svůj TikTok sérii čtyři videí, během nichž popsala svůj děsivý zážitek na dovolené v Ománu. Tam si s mužem u majitele motelu, kde byli ubytovaní jen oni dva, zarezervovala vyjížďku s výhledem na východ slunce. Když je tak majitel motelu vzbudil ve tři ráno, nebylo jí to vlastně ani tolik divné. Jenže jakmile s manželem nasedli do dodávky, ve které byl majitel hotelu a ještě jeho asistent, okamžitě pojala podezření, že se děje něco zvláštního.

Ve videu dále říká, jak jí například majitel hotelu lhal, že v mrazáku má vody a jídlo na cestu, ale přitom když do něj nahlédla, byl mrazák prázdný, zároveň byla v dodávce lopata a na otázky, proč nemůžou jet zpátky nebo aspoň zastavit v nějakém obchodě, reagoval majitel hotelu podrážděně. Nakonec ale přece jen v obchodě zastavili a tam žena následně předstírala hovor se svou sestrou tak, aby své domnělé únosce přesvědčila, že někdo ví, kde se právě nachází a s kým je. Po tomhle triku se jí povedlo majitele hotelu přesvědčit, aby ji a jejího muže zavezl zpátky do motelu, kde se následně zabarikádovali v pokoji a čekali do rozednění, kdy pro ně měl přijet domluvený odvoz na letiště. Nakonec tak vše dopadlo dobře, jisté trauma si z toho ale žene nese dodnes.

Další části příběhu najdete pod tímto odkazem.

@gingerslunt

That time my organs were almost harvested ✨🦋 #truecrime #crimetok

♬ original sound - Ginger Slunt

Sdílejte článek

Přečtěte si také