Virály

5. září 2022 13:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tiktokerka si nechala propíchnout oční víčko! Jaký je život s bizarním piercingem?

Žena si nechala udělat extrémní piercing.

Tiktokerka Meredith vystupující pod přezdívkou MerDurh pracuje jako buněčná a molekulární bioložka a na internetu lidem pomáhá se zdravým životním stylem. Před několika měsíci však šokovala své fanoušky videem, na kterém se ukázala s propíchnutým očním víčkem.

Zlatý kroužek v oku pochopitelně vyděsil všechny followery, protože se jedná o velmi nebezpečný piercing, u kterého hrozí nejen zasažení oční bulvy a poškození rohovky, ale i vážné záněty. Lidé se tak pochopitelně začali zajímat o to, jaký je život s takovým stupidním piercingem.

Meredith však všechny ubezpečila, že to není tak hrozné, jak mnozí čekají. „Nechala jsem si ho udělat, protože jsem to nikdy na nikom neviděla a líbilo se mi, že mám něco originálního,“ nechala se slyšet žena v jednom ze svých videí na TikToku s tím, že propíchnutí vlastně ani nebolelo.

Co je však pro tiktokerku nepříjemné, je čištění a pravidelné vyměňování kroužku. „Když ho měním, tak je to bolest jako prase, to přiznávám,“ řekla upřímně se smíchem Meredith, která ale zároveň dodala, že si piercing zatím neplánuje vyndat.


Přečtěte si také