Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Virály

VIDEO: Tohle je nová nechutná výzva, v které lidi musí jíst prací prostředky! Proč to dělají?

Co to sakra?
Vydáno: 12.01.2018, redakce
Lidská hloupost nezná mezí

Víte, jak se zezadu každého pracího prostředku píše varování, abyste látku nekonzumovali? Tak ani to teď nezastavilo kupu teenagerů v tom, aby přesně tohle páchali. Proč? Kvůli nové šílené výzvě „Tide Pod Challenge“. O co v ní jde?

Děti zkousnou přípravek a čekají, dokud jim z úst nezačne vytékat barevná pěna. Většina poté věc vyplivne, protože má odpornou chuť (a víme to, aniž bychom ji někdy zkoušeli). Jiní, jako například dívky v tomhle videu na Instagramu, přípravek polknou a ještě to okomentují, že by se dobře hodil ke sklence vodky. Ne, fakt nehodil.

 

Can’t handle vodka? The only logical thing to do is chase with pods @amherstbarstool

Příspěvek sdílený 5th Year (@5thyear),


Jediná dobrá zpráva tak je, že se zatím nikdo neotrávil a nebyly tak žádné vážnější následky. Pokud by vás však náhodou nějaký váš kamarád vyzval, dejte raději na nás a s úsměvem tuhle šílenost odmítněte.

Jak kdo používá internet?

FOTO: Chudí a bohatí teenageři používají internet úplně jinak! Překvapí vás, kdo z nich víc hraje a fláká se…

Za plastiky utratila již neuvěřitelné peníze!

GALERIE 18+: Závislačka na plastikách ukázala monstrózní prsa a vyzvala ženaté muže, aby kvůli ní opustili své manželky! Chtěli byste ji?

Reklama
Článek je zařazen v: mileniálové, teenageři, výzva, challenge, prací kapsle, varování
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama