Virály

9. března 2021 12:27

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Tři muži v noci brutálně napadli skupinu dívek. Tyto nechutné záběry děsí internet

Muži napadli mladé šestnáctileté dívky, které po jejich útoku skončily v nemocnici.

Prudká hádka skupina šestnáctiletých dívek se třemi dalšími muži se odehrála v Sydney v nočních hodinách v Pyrmont Parku. Děsivý incident zachytil kamarád jedné z obětí. Na záběrech je vidět, jak čtyři muži po divoké hádce brutálně mlátí mladé dívky, přičemž jeden z mužů viděl, jak jednu z dospívajících dívek stáhli z římsy a bil ji, když ležela na zemi. Tři muži ve věku 21, 23 a 29 let byli obviněni z útoku a odmítli zaplatit kauci. Kamarád dívek zveřejnil na Instagramu odporné video a napsal k němu, že nikdy v životě nebyl svědkem nechutnějšího činu. Dospělí muži brutálně zmlátili dvě jeho nejlepší kamarádky ve věku 16 let. Na sociálních sítích si pak ještě navíc z tohoto útoku dělali lidé legraci.

Když se při hádce pokusily dívky odejít, tak jednu z dívek strhli muži za vlasy, shodili ji z betonové římsy a pak pokračovali v útoku. Dupali jí po hlavě a mlátili. Dvě šestnáctileté dívky byly převezeny do nemocnice, kde jim byla ošetřena jejich zranění obličeje a otřes mozku. Další dívka utrpěla výrazné modřiny v obličeji. Policejní komisař Fuller popsal incident jako otřesný. Řekl, že nikdy neviděl tak ostudné záběry dospělých mužů, jak útočí na dvě mladé dívky. Myslí si, že bez ohledu na to, jaký trest dostanou, by měli být navždy označeni za zbabělce. Navíc je hrozné si uvědomit, že takový útok musely ustát něčí šestnáctileté dcery, které byly ten den venku.

Úřadující dozorce také popsal útok jako neomluvitelný. Muži měli dost příležitostí se otočit a odejít, ale rozhodli se pokračovat v konfliktu. Dá se to chápat jen jako násilný útok. Vyšetřování okolností okolností incidentu stále probíhá a muži se objeví před ústředním místním soudem.


Přečtěte si také