návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Tuhle reklamu odmítli pustit v televizi! Tvůrci se zlobí, že ukazuje jen přirozené věci

Reklamu o ženách po porodu zamítli, protože byla příliš explicitní.
Vydáno: 13.02.2020
Ženy po porodu 1
Autor: youtube.com Ženy po porodu 1

Zatímco se herci během oscarového večera prali o to, kdo pronese lepší, duchaplnější řeč, televize ABC a producenti oscarového přenosu odmítli odvysílat reklamu společnosti Frida Mom, protože podle nich ukazovala příliš explicitní záběry. Co na nich bylo?

No, v tom je celý ten problém. Společnost se totiž zaměřuje na produkty pro novopečené maminky, zejména ty, které jsou čerstvě po porodu, kdy se tělo ještě vypořádává s důsledky extrémně náročného a namáhavého procesu. Logicky to není nejveselejší pohled na ženu, který se vám kdy naskytne, zároveň je to ale naprosto přirozená běžná věc. A hlavně to ukazuje například budoucím matkám, na co by se měly připravit. Rozhodnutí reklamní spot nepustit tak v kontextu všech těch rádoby inspirativních proslovů vypadá jednoduše hloupě a tvůrci reklamy se právem zlobí.

 

Článek je zařazen v: reklama , Ženy , porod , těhotenství , Oscaři , televize

reklama