návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Turisti brutálně zmlátili tuleně do bezvědomí, aby si s ním mohli udělat selfie! Z těchto záběrů vám bude špatně

Otřesné záběry umláceného tuleně unikly na internet. Nad brutalitou některých lidí vážně zůstává rozum stát.
Vydáno: 09.07.2020, sis
tulen
Autor: istockphoto tulen

Když se lidé vesele koupali na pláži v Kazachstánu, tak se poblíž objevil v moři tuleň. Ten zaujal lidi na pláži natolik, že si usmysleli, že by si se zvířetem mohli udělat fotku. Jenže vyfotit se s tuleněm ve vodě může být poněkud obtížné. Pak už nechybělo málo a parta mužů se odhodlala k brutálnímu, ale hlavně zbytečnému činu. Děti prý plakaly a chtěly se se zvířetem vyfotit. To motivovalo partičku lidí k tomu, aby po tuleni začali házet do vody kamení a nakonec se rozhodli brutálně zvíře umlátit holemi.  

To všechno jenom proto, že si chtěli se zvířetem udělat za každou cenu selfíčko, zřejmě na sociální sítě. Odporné video zachytil jiný návštěvník pláže, který se slunil opodál. Pak video uniklo na internet. Poté, co muži zvíře bili hlava nehlava, se jim opravdu podařilo zvíře zbité až do bezvědomí vytáhnout na pláž. Tam se s ním vyfotili, a když splnil účel, tak nebohé a bezvládné zvíře hodili zpátky do vody. Není však jasné, jestli útok tuleň přežil anebo na následky zranění zemřel.

Není to navíc zdaleka první případ, kdy k něčemu podobnému došlo.

 

 

Proč to proboha děti udělaly?

Šílené! Žena chtěla zastavit děti, které týraly tulení mládě. Ony ji brutálně napadly!

Článek je zařazen v: tuleň , zvíře , Selfie

reklama