návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Týpek, co zakřičel na Keanu Reevese při odhalování očekávané hry, dostal od tvůrců šokující zprávu! Co na něj čeká?

Co čeká týpka, který zakřičel na Keanu Reevese, že je dechberoucí?
Vydáno: 12.06.2019
Keanu Reeves a fanoušek 2
Autor: profimedia.cz Keanu Reeves a fanoušek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jen pro kontext, Keanu Reeves o víkendu představoval herní veřejnosti svůj nový projekt, na kterém spolupracoval s vývojáři ze studia CD Projekt Red. Ztvární jednu z hlavních postav ve hře Cyberpunk 2077. Keanu na pódiu mluvil chvíli o světě, ve kterém se příběh odehrává, a poté oznámil taky datum vydání.

Během svého monologu byl každopádně herec krátce vyrušen, kdy na něj jeden z fanoušků zavolal, že je dechberoucí. Keanu reagoval rychle zpátky s tím, že on je dechberoucí. Že všichni kolem jsou dechberoucí. Tahle boží výměna potěšila snad každého, kdo ji viděl, a nyní se CD Projekt rozhodl, že odvážného fanouška odmění kopií sběratelské edice Cyberpunku. Závidíme!  

Článek je zařazen v: Keanu Reeves , herec , Cyberpunk 2077 , hra , prezentace , odhalení