Virály

20. dubna 2022 09:17

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek naschvál přibral 45 kg, aby dokázal, jak snadné je zhubnout. Povedlo se mu to?

Osobní trenér rozdělil internet poté, co světu sdílel bizarní experiment.

Dlouhá pandemie změnila náš životní styl i chování k nepoznání. Z koukání se na filmy a seriály se stal nový sport, což se na většině z nás podepsalo nějakými těmi kily navíc. Podle průzkumu dokonce vyšlo najevo, že průměrný člověk přibral za jeden rok šest kilo. Není tak divu, že po skončení lockdownu, kdy byly posilovny zavřené a motivace nebyla žádná, se většina lidí v zrcadle skoro nepoznávala.

Osobní trenér Dmitry Azovsky se tak rozhodl pro dost zvláštní experiment, ve kterém záměrně přibral desítky kilo, aby dokázal, že se dá zhubnout v relativně krátkém čase. Během jednho roku jedl pouze nezdravé jídlo a ztloustl kolem 45 kilogramů, přičemž se mu váha vyšplhala až na 160 kilo. Svou misi se rozhodl zdokumentovat na sociální síti, aby motivoval ostatní. „V životě je možné všechno, hlavní je si stanovit cíl,“ znělo jeho motto.

@dmitry.azovsky

Prank of the year 🤣

♬ Run - AWOLNATION

„Nikdy nejezte jen tisíc kalorií denně, to je absurdně málo,“ vztekal se jeden z uživatelů sociálních sítě nad drsnými podmínkami. Navzdory pochybám o brutálních metodách však Dmitry skutečně dosáhl toho, co si předsevzal, a pro některé byl opravdovou inspirací a motivací. „Úžasná proměna. Díky vám na sobě tvrdě makám,“ nechal se slyšet nadšený fanoušek, kterému motivační videa pomáhají k dosažení cíle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také