návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Týpek odhalil znepokojivou scénu v populárním Shrekovi! Nedívejte se, pokud si nechcete zničit dětství!

Jak si snadno a rychle zničit dětství?
Vydáno: 16.05.2018
Shrek a děsivá scéna 2
Autor: DreamWorks Pictures Shrek a děsivá scéna 2

První Shrek šel do kin někdy v roce 2001. To je zhruba 17 let. Za tu dobu už populární pohádka i její hlavní postava mírně zestárly, lásku a hlavně dojemné vzpomínky na všechny ty šílené vtípky k ní však chováme dodnes. Nebo jsme alespoň chovali.

 


Jeden uživatel redditu totiž nedávno přišel s hodně drsným objevem. Pamatujete si scény z úvodu filmu, kdy záporák filmu Lord Farquaad chytal v lese pohádkové bytosti a nechal je zavírat? A vzpomenete si na jeden medvědí pár a jejich syna v kleci? Když je ve filmu vidíme později znova, jsou už na svobodě a ohřívají se u táboráku. Roztomilé, že?

 


NE! Na záběru totiž někdo chybí. Je to maminka medvědice. Co se jí stalo? Inu to se musíme vrátit o několik scén zpět, kdy jsme u Lorda Farquaada doma a kamera nám nabízí zblízka pohled do jeho ložnice. A ano, na podlaze leží koberec z medvědí kůže, který má na hlavě růžovou čelenku. Víc asi netřeba dodávat, necháme vám teď pár hodin na to, abyste se s touhle novou krutou realitou mohli smířit.

Článek je zařazen v: Shrek , Lord Farquaad , dětství , film , horor , scéna , Reddit , medvěd , pohádky

reklama