Virály

4. listopadu 2020 15:23

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Týpek omylem nastříkal dezinfekci dítěti do očí! Jak se mu to proboha povedlo?

Těžko říct, jestli si popletl v tu chvíli ruce. Muž stříkal lidem na ruce dezinfekci a kontroloval jejich teplotu. Omylem ale dezinfekci děcku nastříkal přímo do očí.

Když matka se svou dcerkou čekaly ve frontě na to, aby jim zkontroloval muž teplotu. Ten samý muž pak také lidem kropil ruce dezinfekčním prostředkem. Tahle práce zní naprosto jednoduše, i přesto se mu podařila docela závažná nehoda. Namísto toho, aby totiž u holčičky zkontroloval její teplotu, tak jí namířil dezinfekci proti očím a vstříkl ji dívce do očí. Nepochybně to nebylo jeho záměrem, je ale možné, že si prostě jen popletl ruce, když dělal stejnou činnost už několik hodin v kuse. Na čelo měl totiž dívce namířit spíš teploměr. Matka samozřejmě zpanikařila a začala protírat dívce oči, zatímco na muže vrhla dost nelibý pohled.

Ukázalo se, že to byl jeho první den v práci. Opravdu si prý spletl teploměr s dezinfekčním prostředkem, a sáhl tedy vedle. Holčička je naštěstí v pořádku a nemělo to pro ni žádné závažnější důsledky. Matka pak video sdílela na sociální síť TikTok, kde záběry získaly na 11 milionů zhlédnutí. Názorově se diváci rozdělily na dva tábory. Jedna polovina se tomuto incidentu hodně směje, protože jim to připadá vtipné, druhá půlka nadává na muže, který evidentně nevěnoval pozornost tomu, co dělá. Jestli ho pak z práce vyhodili, to bohužel není veřejnosti známé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také