VIDEO: Týpek peče děsivé koláče, které vypadají jako obličej zombie. Tahle pochoutka je jen pro hodně silné žaludky

Máte rádi koláče? Tento je sice vyloženě originální, ale s chutí byste se do něj asi nezakousli...

Dorty, koláče či zákusky mohou mít rozmanité tvary, záleží pouze na fantazii jejich tvůrce. I na našem webu jsme už pár opravdu povedených, nebo naopak naprosto zpackaných kousků zařadili do naši fotogalerií. To, co vám představíme dneska, je však skutečný extrém, který jste určitě ještě neviděli a snad už ani nikdy neuvidíte.

Na stránkách britského obchodu Etsy zaměřeného pro opravdové kreativce, který je obvykle spojován s hezkými domácími výrobky všeho druhu, se totiž objevily koláče s neuvěřitelně realistickou lidskou tváří se rty a krvavýma očima. Jejich autorem je Ashley Newman, který zde nabízí nejrůznější strašidelné výrobky. Tomuto hororovému koláči však nemůže žádný z nich konkurovat. Jeden celý koláč prodává za v přepočtu 680 korun, přičemž nabízí dokonce možnost doplnit koláč například o vlasy, zuby či jazyk – a to zcela zdarma.

Pokud vás náš dosavadní popis zaujal a už tak uvažujete nad jeho koupí, rozhodně se podívejte na následující video. Jestli vás nadchne a definitivně vás přesvědčí o objednávce třeba na Halloween, nebo naprosto vyděsí a odpudí, to už necháme na vás.


Přečtěte si také