návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Týpek použil obyčejné věci a vytvořil vánoční stromek ve tvaru ještěra! Jeho Godzilla chrlí i kouř

Vánoční stromky jsou sice tradice, ale i staré věci se dají obléct do nového kabátu.
Vydáno: 06.12.2019
Steven Newland  7
Autor: facebook Steven Newland 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží a s nimi samozřejmě přichází i nutnost svůj dům vybavit tou správnou výzdobou. Světýlka a zapálené svíčky vám dají pocit té správně útulné atmosféry a v neposlední řadě váš dům zcela jistě provoní i čerstvě napečené cukroví. Co ale nesmí chybět, je vánoční stromeček.

Výběr toho ideálního je každoroční boj. Přeplněná nákupní centra a snaživí prodejci, kteří se vám snaží vnutit všemožné produkty za zvýhodněné ceny, dokážou svátky pohody, klidu a míru hodně snadno zvrátit za svátky plné stresu a shonu. Co, když vám řekneme, že se něčemu takovému můžete vyhnout a vytvořit si originální stromek vlastníma rukama? Můžete si vzít inspiraci třeba od muže z Nového Zélandu. Steven Newland (36) vytvořil za pomocí starých věcí z domácnosti stromek ve tvaru ještěra, který připomíná slavnou Godzillu. Necháte se jeho vtipným nápadem inspirovat?

 

Článek je zařazen v: Vánoce , stromek , nápady , inspirace , Godzilla