Virály

6. října 2022 17:37

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek požádal svou holku o ruku s lízátkovým prstýnkem. Jak na to zareagovala?

Když se rozhodnete požádat svou drahou polovičku o ruku na veřejnosti, měli byste si být 100 % jistí, že to dopadne dobře.

Na to zřejmě zapomněl jeden baseballový fanoušek, který svou vyvolenou požádal o ruku na stadionu během zápasu. Následující nahrávka, která zachycuje onoho nešťastníka se stala okamžitě virálním hitem. Mladík poklekne na koleno a svou přítelkyni chce požádat o ruku. Blonďatá dívka se dojetím chytí za pusu a čeká, co bude dál.

Muž pak z kapsy vytáhne černou krabičku a v ní je lízátkový prstýnek. Na dívce je vidět náhlá změna emocí a nadšení se promění ve vztek. Je slyšet, jak říká: „Co to s tebou sakra je?“ a pak vlepí facku a chrstne nápoj do obličeje. Lidé na internetu začali video komentovat a rozdělili se na dva tábory. Někteří z nich vyjádřili podporu dívce. „Ztrapnění toho, koho miluješ před tisícovkou lidí?“ ptal se jeden uživatel. „Měl to být skutečný diamant. Uteč holka! Udělala bych to samé. Říká se tomu znát vlastní cenu,“ dodala další žena.

Další skupina lidí se na to dívala trochu jinak. „Chápu, že se jí nelíbil. Ale nemusela mu dávat facku. Zvlášť před tisícovkou lidí,“ okomentoval video jiný uživatel. Někteří diváci si všimli zajímavého detailu. Poukázali na to, že to vypadalo, že měl muž v kapse ještě jednu krabičku. „Vypadá to, že pravý prstýnek byl v jiné kapse,“ zněl jeden z dalších komentářů. „Měl pravý prstýnek v kapse a jestli nedokáže vystát vtip, je lepší, že s tebou není,“ nešetřil kritikou další. Co si o tom myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také