Virály

26. října 2022 14:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek přišel kvůli rakovině o oko. Do očního důlku si nainstaloval baterku!

Borec se proměnil v Terminátora.

Brian Stanley z Jižní Kalifornie v sobě inženýra rozhodně nezapře. Poté, co přišel kvůli zákeřné rakovině o oko, se totiž pořádně „vytunil“ a v podstatě ze sebe udělal žijícího Terminátora. Do očního důlku si nainstalovat protetické oko s funkční baterkou, která dokáže prosvítit celou místnost.

Technickou vychytávku sdílel Stanley na Redditu a okamžitě se stal hitem internetu. „Kvůli rakovině jsem přišel o oko, tak jsem udělal tohle,“ napsal týpek v popisku videa. „Je to super praktické při čtení knížek,“ zavtipkoval. Zářící oko dokáže svítit až dvacet hodin v kuse bez toho, aniž by se jakkoli zahřálo, což je docela praktické vzhledem k tomu, že je implantováno do jeho hlavy.

Stanley však přidal do svého protetického oka i řadu dalších vychytávek včetně barevných kombinací, a dokonce i tvarů zorniček. Během loňského Halloweenu si třeba vyrobil filtry ve tvaru duchů a dýní a na letošní svátek chystá oko Jacka Skellingtona z filmu Ukradené Vánoce.

@bsmachinist

This year's Halloween Eye, Jack Skellington! I hope you enjoy, I got my kicks making this one. #halloween #jackskellington #halloween2022 #nightmarebeforechristmas #eyes #prostheticeye #prosthetics #cyborgeye #cyborg #oneeye #oneeyegang #ledlights #technology #october

♬ This Is Halloween - izzy reign

Sdílejte článek
Štítky oko Terminátor rakovina inženýr protetické oko

Přečtěte si také