Virály

21. ledna 2019 14:27

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek se natočil, jak skáče z 11. patra lodě. Jak za svůj stupidní nápad zaplatil?

Tak tohle je opravdu síla. Muž se natočil, jak skáče z lodi z obrovské výšky, která by odpovídala 11 patrům. Navíc si tenhle blbý nápad ještě natočil na video.

Když jedete v pátek na plavbu lodí, většinou chcete popíjet nebo se bavit. Tenhle kluk ale evidentně viděl zábavu v něčem jiném. Už dřív skákal z velkých výšek a natočil se při tom na video, aby ho dal na Instagram. A chtěl si skočit i tentokrát. Na videu je vidět, jak se jeho kamarádi smějí, zatímco on skáče z výšky, která odpovídá až 36 metrům. To je asi jako kdyby skočil do vody z jedenácti patrové budovy.

Musela pro něj jet záchranná posádka. Mladík měl opravdu velké štěstí, že se mu nic nestalo. „Nohy byly v pohodě. Bolel mě ale krk a kostrč. Po 3 dny jsem mohl sotva chodit nebo spát, jak byla bolest silná. Ale už se cítím dobře,“ řekl Nick Naydev (27). Posádka lodi s jeho skokem nebyla v žádném případě v pohodě. Okamžitě ho požádali, aby loď opustil a musel zaplatit tučnou sumu za cestu na břeh. Důvod, proč to udělal, bylo to, aby jeho video bylo virální. Stupidita některých lidí asi nikdy nepřestane udivovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také