Virály

17. dubna 2019 20:54

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek se po party probudil v cizím domě a šel si uvařit těstoviny. Reakce jeho majitelů vás totálně odrovná

Už jste se někdy opili tak moc, že jste se probudili v úplně cizím baráku? Tomuhle týpkovi se to povedlo a je z toho hit internetu.

Snad každému už se alespoň jednou v životě stalo, že se po divoké party probudil s třeštící hlavou a totálním oknem. Možná se vám dokonce honilo hlavou, jestli jste v alkoholickém opojení někoho neurazili, neutratili všechny peníze nebo nezničili nějaký cizí majetek. To všechno je ale nic oproti tomuhle Skotovi, který se po domácí party v Glasgowě probudil v úplně cizím domě a vůbec netušil, jak se tam dostal. Když se trochu vzpamatoval a něco málo si z předchozí noci vybavil, usoudil, že je v domě pořadatele večírku, a šel si do kuchyně uvařit těstoviny.

Tam narazil na zmatený pár, který se ho zeptal, co v dělá u nich v domě. Týpek nechápal a jen odpověděl, že je přeci v domě, kde byl včera mejdan. Jenže majitel mu oznámil, že se u nich nic takového nekonalo. Naštěstí pro mladíka vzali celou situaci s humorem, dokonce mu nabídli i šálek čaje a cigaretu. Na videu, které nezvaný host celou dobu natáčel, pak nastínil svou verzi příběhu: v opilosti si objednal taxi k domu, kde probíhal mejdan. To však odjelo dřív, než dorazil na domluvené místo. Rozhodl se tedy vrátit, jenže omylem vešel do vedlejšího domu. A dál to znáte.

Jeho neobvyklé probuzení i reakci sympatických majitelů domu můžete vidět v následujícím videu, které se na sociálních sítích bleskově rozšířilo a zaznamenalo už desítky tisíc zhlédnutí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také