Týpek z TikToku se rozešel s holkou kvůli tanci na klíně 1
Autor: profimedia.cz Týpek z TikToku se rozešel s holkou kvůli tanci na klíně 1

VIDEO: Týpek se rozešel s přítelkyni z drsného důvodu. Vážně mu tohle udělala na koncertě?

rd. Publikováno: 17.03.2023
Drsný rozchod budí rozpaky na TikToku.

reklama

Zpěvák Chris Brown si momentálně užívá hudební tour po USA a Evropě, návštěvníci jeho koncertů ale nedostanou jenom hudební vystoupení. Jak se zdá, zpěvák si na každém koncertě vybere také jednoho náhodného fanouška (nebo spíš fanynku), které následně na pódiu předvede tanec na klíně. No a podle jistého virálního klipu na TikToku jeden takový tanec nyní rozbil něčí vztah.

Následující video je velmi kritizované, jelikož údajně zahrnuje muže, který se s přítelkyní rozešel poté, co si nechala udělat tanec na klíně právě od Chrise Browna. Jejímu partnerovi to ale přišlo moc, a tak se s dívkou rozešel. Komentující mu to nicméně dávají pěkně sežrat, poněvadž to prý vypovídá víc o něm a jeho sebevědomí než o samotné ženě. Našlo se tedy i pár zastánců onoho autora kopaček, kteří naopak argumentují tím, že zadané ženy by tohle rozhodně dělat neměly. Inu, to je otázka do pranice. Šlo o pouhou nevinnou zábavu, nebo je to opravdu už na hranici přijatelnosti?

@dashthelith Replying to @icespicecult___ do you guys think an update video is necessary? #chrisbrown ceilings - Sped Up Version - Lizzy McAlpine

 

Trapas studentek na Floridě 1

VIDEO: Bizarní studentská rvačka na pláži vedla k trapasu s plavkami. Tohle jsme nechtěli vidět…

reklama