Virály

21. května 2019 16:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek si nechal znetvořit tvář, aby vypadal jako Red Skull od Marvelu. Viděli jste někdy někoho strašidelnějšího?

Henry Rodriguez pochází z Venezuely. Byl to úplně obyčejný muž, až do chvíle, kdy se rozhodl nechat se předělat po vzoru svého komiksového hrdiny – Red Skulla.

Red Skull byl hlavním nepřítelem Kapitána Ameriky ze známého komiksu. Za plastické operace zaplatil v přepočtu přes 880 tisíc korun. Jeho obličej prošel několika úpravami, patří mezi ně například bolestivé odstranění špičky nosu, začernění očí a implantáty v hlavě.

A ačkoliv byste to možná nečekali, je to otec malého chlapečka. Jeho syn a rodina je prý to jediné, na čem mu záleží. A na otázku, co na to jeho rodiče, Henry odpovídá, že ačkoliv to pro ně bylo v začátku velmi těžké, ve finále ho stejně ve všem podpořili a akceptovali ho takového, jaký je. To, že za ním stáli, je pro něj ze všeho nejdůležitější. A co vy, dokážete si představit, že někoho takového potkáte večer na ulici nebo se vedle něj probudíte v posteli?


Přečtěte si také