Muž z Floridy chytal aligátora do popelnice 1
Autor: youtube.com Muž z Floridy chytal aligátora do popelnice 1

VIDEO: Týpek strčil aligátora do popelnice, aby ho vypustil zpátky do vody. Tohle byste sami nikdy zkoušet neměli!

rd. Publikováno: 30.09.2021
Muž z Floridy strčil aligátora do popelnice a pak jej vypustil zpátky do vody. Odborníci před podobnými kousky ale varují.

reklama

A zase ta Florida. Tentokrát se příběh z tohohle bizarního místa točí okolo muže, armádního veterána Eugenea Bozziho, kterého žena natočila, jak strčil menšího aligátora do popelnice, co stála před domem, a pak jej převezl k nedaleké bažině, kde zvíře vypustil zpátky do přírody. Video se stalo virální a skončilo ve zprávách. Na první pohled odvážný čin ale experti označují za velice hloupý, nebezpečný, a radí lidem, aby něco takového v životě nezkoušeli.

Prvním problémem je fakt, že aligátor takové velikosti může snadno podobnou plastovou popelnici prokousnout a následně člověka zranit ve chvíli nepozornosti, stejně tak se jedná o nesmírně rychle zvíře, šance, že se někomu podaří jej takto zatlačit do rohu a strčit do popelnice je extrémně nízká, spíš hrozí, že se aligátor vyhne a zaútočí. Další věcí je, že při takovém pokusu o uvěznění aligátora můžete zranit kromě sebe i samotné zvíře. Nejlepší věcí, co v takovou chvíli můžete udělat, je tak schovat se do domu, vůbec si aligátora nevšímat, a ideálně zavolat odchytávací službu, která aligátora bezpečně přesune na jiné místo.

 

Stockholmská policie varuje občany, aby se nefotili s losy 1

Nefoťte se s losy, varuje švédská policie. Jedno selfíčko je může stát život! Proč?

reklama