Věříte na osud?
Autor: tiktok.com/@fitby.ash Věříte na osud?

VIDEO: Týpek zachránil sexy holku ve fitku před strašlivou nehodou! Čím se mu odměnila?

Tamara F. . Publikováno: 28.07.2021
Nejen v pohádkách se ženy dočkají záchrany od pohledného prince. Dívka sdílela virální video, které dokazuje, že gentlemani nevymřeli.

reklama

Fitness centra jsou skvělým místem k seznámení. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila mladá Američanka Ashley, která zveřejnila virální video o trochu netradičním seznámení s jejím novým přítelem. Tenhle příběh budou na sto procent vyprávět svým vnoučatům.

Všechno zprvu začalo jako nevinné video z fitka, na kterém se chtěla Ashley pochlubit svou dokonale vypracovanou figurou. Při obzvlášť nízkém dřepu se závažím to však nevychytala a začala padat i s činkami na zem. Incident mohl skončit fakt strašlivě, kdyby náhodou kolem nešel cizí týpek, který rychle popadl vzpěračskou tyč a zachránil tak Ashley od vážného zranění.

 

@fitby.ash

I’m on vacation btw HAHAHAHHA

♬ original sound - Ashley

 

Na konci videa už můžete vidět, že Ashley se smíchem záhadnému cizinci děkuje za záchranu. Video se stalo okamžitě virální a získalo neuvěřitelných 5,8 milionu zhlédnutí a tisíce komentářů, mezi kterými se samozřejmě objevily i otázky, jestli šla dvojice po tak netradičním seznámení aspoň na rande. No a co byste řekli… samozřejmě že šli! To přece musí být osud, ne?

Zákulisí profi fotek_FB

GALERIE: Umělec ukazuje zákulisí profesionálních fotek. Tohle můžete vyzkoušet i vy!

Tiktokerova sestra je ve skutečnosti jeho matkou 1

VIDEO: Tiktoker odhalil moment, kdy zjistil, že jeho sestra je ve skutečnost jeho matka. Tohle musíte slyšet

reklama