Virály

28. července 2021 13:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek zachránil sexy holku ve fitku před strašlivou nehodou! Čím se mu odměnila?

Nejen v pohádkách se ženy dočkají záchrany od pohledného prince. Dívka sdílela virální video, které dokazuje, že gentlemani nevymřeli.

Fitness centra jsou skvělým místem k seznámení. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila mladá Američanka Ashley, která zveřejnila virální video o trochu netradičním seznámení s jejím novým přítelem. Tenhle příběh budou na sto procent vyprávět svým vnoučatům.

Všechno zprvu začalo jako nevinné video z fitka, na kterém se chtěla Ashley pochlubit svou dokonale vypracovanou figurou. Při obzvlášť nízkém dřepu se závažím to však nevychytala a začala padat i s činkami na zem. Incident mohl skončit fakt strašlivě, kdyby náhodou kolem nešel cizí týpek, který rychle popadl vzpěračskou tyč a zachránil tak Ashley od vážného zranění.

Na konci videa už můžete vidět, že Ashley se smíchem záhadnému cizinci děkuje za záchranu. Video se stalo okamžitě virální a získalo neuvěřitelných 5,8 milionu zhlédnutí a tisíce komentářů, mezi kterými se samozřejmě objevily i otázky, jestli šla dvojice po tak netradičním seznámení aspoň na rande. No a co byste řekli… samozřejmě že šli! To přece musí být osud, ne?


Přečtěte si také