VIDEO: Úchylné záběry ukazují, jak slavný zpěvák Drake na pódiu líbá a osahává teprve 17letou fanynku! Nepřehání to?

Na následujícím video záznamu z Drakova koncertu můžete vidět, jak slavný zpěvák líbá, osahává a objímá svou fanynku. Poté zjistí, že dívce je teprve sedmnáct let.

Navzdory tomu, že se dozví, že je dívka nezletilá, neodpustí si ji ještě znovu políbit a flirtovat s ní. Nahrávka byla pořízena v roce 2010 v Coloradu. Tehdy bylo zpěvákovi 23 let.

„Říkal jsem ti, že se mi líbí tvoje vlasy viď? Co to je? Bylinková vůně? Voní svěže,“ začne Drake. Poté se otočí směrem k publiku a říká: „Vy všichni mě musíte držet zpátky. Dostávám se za podobné kraviny do problémů.“

Když se dívky zeptá, kolik jí je let a ona mu odpoví, že 17, vypadá vyděšeně. „Ještě nemůžu jít do vězení! Proč vypadáš takhle?“

Ještě před tím, než dívka opustí podium, ji však několikrát znovu políbí. Zatímco se někteří lidé proti jeho počínání velmi ohradili, jiní zpěváka omlouvají a tvrdí, že technicky vzato neudělal nic špatného.

Co si myslíte vy? Je v pořádku, aby slavní zpěváci takto flirtovali s nezletilými fanynkami? V minulosti měl podobný problém například zpěvák Akon, který měl pohlavní styk s nezletilou dívkou. Akon se tenkrát obhajoval tím, že o jejím skutečném věku nevěděl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také