Virály

19. října 2019 11:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Učitelka vymyslela geniální metodu, jak naučit děti utírat si zadek. Vážně to všichni děláte správně?

Chcete, aby si vaše děti správně utíraly zadky? Vyzkoušejte podobnou metodu, jak je to naučit, jako tahle originální paní učitelka.

Existují témata, která jsou hodně důležitá, jejich probírání ale ve většině z nás vzbuzuje rozpaky. A tak o nich prostě nemluvíme, ačkoliv na nich často závisí naše zdraví i štěstí. A jedním z takových tabu, které nás provází od útlého dětství až do konce života, je i způsob, jak si utírat zadek po vykonané potřebě. A je to venku. Prolomili jsme bariéru a ocitáme se v situaci, která už možná pro mnoho z vás není příliš komfortní. Než ale zavřete tento článek, zkuste nám dát ještě jednu šanci.

Tedy ne tak úplně nám, ale jedné šikovné učitelce na americké základní škole, která přišla na velmi originální způsob, jak naučit děti utírat si správně zadek. Jako demonstrativní pomůcku použila dva nafukovací balonky, mezi nimiž následně přejížděla toaletním papírem zepředu dozadu (nikoliv obráceně!), poté papír přeložila a opakovala to samé znova. Videoukázku této výukové metody sdílel na Twitteru uživatel jménem jamie a v době vzniku tohoto článku měla přes 165 000 lajků a sdílelo ji téměř 50 000 lidí.

Možná budou někteří z vás těmito záběry pobouření. Faktem ale je, že nejmenovaná paní učitelka neudělala nic špatného a naopak dala dětem do života cennou lekci, kterou by možná leckteří potřebovali i v mnohem pokročilejším věku. Podívejte se sami, jestli skutečně děláte vše správně…

Sdílejte článek

Přečtěte si také