Zabanovaná učitelka z OnlyFans znovu útočí 1
Autor: tiktok.com/aevtarperform Zabanovaná učitelka z OnlyFans znovu útočí 1

VIDEO: Učitelka ze školky, co dostala ban na OnlyFans, natočila další bizarní TikTok. Co šíleného zveřejnila?

rd. Publikováno: 02.02.2023
Vyhozená učitelka s banem na OnlyFans dál provokuje na sociálních sítích.

reklama

Není to tak dávno, co jsme zde psali o jisté americké učitelce ze školky Brenně Percy, která dostala padáka a taky ban na OnlyFans poté, co na pracovišti vyfotila na záchodech jednu provokativní fotografii. Následky na sebe nenechaly čekat příliš dlouho a brzy už o mladé ženě věděla půlka internetu.

@aevtarperform #stitch with @boobackup42069 wild bush, forest armit, leg hair for days and your chances of not being hit on by an a&&hole increase by a zillion percent #aholefilter #fuccboideterrent #fuccboirepellent #bodyhair #wildbush #forestarmpit #leghairforever ♬ original sound - Cibelle (they/them)

 

Což v těchto případech většinou znamená, že o nich zároveň neslyšíme naposled. Už v tuto chvíli tak žena s přezdívkou Hariyboo nasbírala stovky až tisíce fanoušků, pro které nyní sdílí dále svůj obsah skrze ostatní sociální platformy jako Twitter nebo Instagram. Nečekejte ale žádné sexy fotky nebo pornografický materiál. Místo toho totiž Brenna fotí a natáčí své…chlupaté podpaží! A není zjevně sama, přidaly se k ní totiž i další.

 

Kerrie Essex Bakerová

TikTokerka nazvala postižené děti zeleninou. Lidé na internetu ji za to nenávidí

reklama