VIDEO: Umírající 99letá babička si přála mít na pohřbu obří penis. Socha pánského přirození se tyčila na hrobě

Babička z Mexika měla poněkud netradiční poslední přání.

Catarina Orduña Pérez rozhodně nepatřila mezi klasické důchodce. Jejím posledním přáním bylo, mít na pohřbu obří sochu penisu. Socha o celkové výše 167 cm se tyčila na jejím hrobě. Monument byl opravdu realistický a nechyběly tedy ani varlata. Růžová socha vážící 272 kg se objevila na hřbitově zřejmě vůbec poprvé.

„Byla velmi avantgardní a přemýšlela hodně dopředu. Vždycky říkávala, že jsme vergas v mexické stylu,“ prohlásil její vnuk Álvaro Mota Limón. Slovo „verga“ se v Mexiku používá v několika případech. Může to být slangové označení právě pro pánské přirození nebo kompliment v podobném významu jako „cool“.

I samotného sochaře její přání překvapilo. „Nejdřív jsem si myslel, že je to vtip, protože není moc běžné vidět sochy podobného formátu, a navíc ještě na něčím pohřbu,“ nechal se slyšet Isidro Lavoignet. Vytvoření sochy zabralo zhruba měsíc a podílelo se na tom 12 lidí. Některým místním konzervativcům se to samozřejmě nelíbí, ale rodina Catariny je připravená bojovat proti těmto tabu a uctít takto památku své milované babičky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také