Virály

30. března 2018 17:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Umírající muž si přál setkat se před smrtí se svým psem. Jejich loučení vás dojme k slzám

Některá pravidla by se prostě porušovat měla.

Tohle je asi jeden z nejdojemnějších okamžiků, co jste kdy viděli. Umírající muž se totiž loučil se svým psem na nemocničním lůžku pár hodin předtím, než zemřel. Srdcervoucí fotografie a videa ukazují 70letého Petera Robsona, kterého v nemocnici navštívil jeho věrnou border kolií jménem Shep. Jeho vnučka je zveřejnila na Facebooku, aby vzdala hold organizaci, která tuto neobvyklou návštěvu umožnila. Peter Robson trpěl cystickou fibrózou a pobýval v oddělení na léčbu respiračních chorob. Zaměstnanci tak museli překonat jinak přísné zásady kontroly infekce, aby mohl pes do pokoje vůbec vstoupit.

Politika této soukromé kliniky je totiž výslovně proti zvířatům v jejích prostorech, ve výjimečných případech jako tento to ale umožňuje. Od té doby, co vnučka Petera sdílela video a fotografie na Facebooku, je vidělo více než 150 000 lidí, a to do 18 hodin od zveřejnění. Celou záležitost okomentovala slovy vděčnosti, že klinika splnila největší přání jejímu dědečkovi.

Peter Robson dostal Shepa jako štěně před osmi lety poté, co mu umřela žena. Stal se tak jeho společníkem. Když pak Peter musel být hospitalizován na tamní klinice, myslel si, že už svého věrného psího přítele neuvidí. Všechno ale bylo jinak. Jak kouzelný okamžik jejich setkání probíhal, můžete vidět ve videu zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také