Virály

10. března 2021 07:55

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Uprchlý vězeň si šel koupit Call of Duty! Co si od toho sliboval?

Vězeň si chtěl na útěku koupit svou oblíbenou hru.

36letý muž si chtěl jít do obchodu koupit Call of Duty, dokonce kvůli tomu porušil karanténu. Na tento nápad asi zřejmě bude vzpomínat po zbytek života. Clint Butler totiž loni utekl z vězení v regionu Buckinghamshire. Ukrýval se před lapením po několik měsíců, ale v lednu se rozhodl, že už ho karanténa v Británii nebaví a porušil ji tím, že si šel s kamarádem nakoupit do Birminghamu. Dvojice si chtěla koupit hru Call of Duty, aby si tak zkrátila dlouhou chvíli. Ale náhodně si jich všimla policejní hlídka, která k nim přišla a ptali se jich, proč porušili vládní nařízení, kdy neměli vycházet.

Butler jim odpověděl, že si jen chtějí zkrátit dlouhou chvíli a koupit si nové Call of Duty, aby se nenudili v lockdownu. Na to mu však policisté začali vysvětlovat, že nákup videohry určitě není nezbytně nutný důvod, aby se vydali do obchodu. Na to však Butler k svojí smůle zareagoval tak, za zaútočil na policistu – pokoušel se ho skopat, ale uklouzl po mokré dlažbě, takže ho rychle zatkli. Po chvíli, co na něho policisté vyvíjeli nátlak, přiznal svou pravou identitu, takže rychle pochopili, že jde o hledaného člověka – měl uložený 17letý trest za ozbrojené přepadení a nelegální držení zbraní.

Dostal se tedy do vězení a přidali mu k trestu ještě 13 měsíců navíc za to, že utekl a 6 měsíců navíc za útok na policistu.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie obchod Birmingham karanténa vězeň věznice Call of Duty uprchlý vězeň Buckinghamshire

Přečtěte si také