Virály

19. srpna 2021 14:01

redakce Prima Lajk

VIDEO: Utajované záběry ukazují mimozemské UFO pod mořem! Natočila je americká armáda

Žijí mimozemšťani pod mořem?

UFOs neboli unidentified flying objects neboli neidentifikované létající objekty nejsou v dnešní době nic nového a vlastně už ani nic fiktivního. Důkazy o jejich existenci mají armády i vlády po celém světě a našli byste jich plno kromě na YouTube už i ve veřejně dostupných archivech. Jde zkrátka o střety s velice rychle se pohybujícími objekty, které na první pohled dotyčné osoby nedokážou rozpoznat. V realitě samozřejmě nemusí jít nutně o mimozemská tělesa, často se může jednat o drony, cizí letadla a tak dál.

Jenže teď americké námořnictvo zveřejnilo záběry tzv. UFO, které zachytilo pod (!) vodní hladinou. Což je relativně novinka, ostatně i proto to na Twitteru přivodilo všem konspiračním teoretikům menší záchvat nadšení, že je opět co probírat. Nicméně jak brzy sami uvidíte, záběry nejsou bohužel průkazné v tom smyslu, že nikdo vlastně netuší, na co se díváme. Mimozemské vodní plavidlo? Cizí ponorka? James Bond v autě, které se umí potápět? Možností je spousta, takže asi dáme průchod vaší fantazii.

Sdílejte článek
Štítky voda armáda moře UFO James Bond Twitter YouTube mimozemšťané USA námořnictvo Námořnictvo Spojených států amerických Armáda Spojených států amerických

Přečtěte si také