návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Vedoucí církve pronásledovala dívku na záchod, aby jí řekla tuhle nechutnou věc. Z jejích slov vám bude zle

Vážně bylo nutné, aby tahle vedoucí církve pronásledovala nebohou dívku až na záchod kvůli tomto nechutnému prohlášení?
Vydáno: 09.07.2019
Vedoucí kostela šla na záchod za dívkou, aby jí řekla nechutnou věc
Autor: Twitter/Jenna Vedoucí kostela šla na záchod za dívkou, aby jí řekla nechutnou věc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na sociálních sítích se objevily záběry, na nichž vedoucí kostela pronásleduje 19letou dívku až na záchod, aby jí řekla následující věc: Neměla bys nosit džínové kraťasy, protože jsi moc tlustá. Ano, toto vypadlo z jejích úst na adresu Jenny ze Severní Karolíny, která je členkou sboru místního kostela. V onen osudný den na sobě měla tričko s dlouhým rukávem a džínové šortky. A to se puritánské vedoucí kostela evidentně nelíbilo až do té míry, že její outfit označila vzhledem k její tloušťce za nevhodný.

Jenna byla právem šokovaná i naštvaná a na svém Twitteru si postěžovala, že by se přeci měla zrovna v kostele cítit milovaná a přijímána taková, jaká je. Dodala, že trpí depresemi a úzkostmi, přičemž před dvěma lety dokonce absolvovala terapii kvůli tomu, že chtěla spáchat sebevraždu. A kdyby prý jí to tahle postarší žena řekla před dvěma lety, už by Jenna nejspíš nebyla mezi živými.

Kontroverzní video má od svého zveřejnění už více než 52 000 zhlédnutí a komentovalo jej spoustu lidí, kteří podpořili Jennu a kritizovali vůdkyni církve. Jenna jim za to poděkovala, poznamenala však, že by přesto všechno neměli vůdkyni kostela za její čin odsuzovat. Na probírané video se nyní můžete podívat zde.

Tohle Papeže nepotěší

Policie ve Vatikánu přerušila šílenou gay orgii plnou drog! Odehrávala se v domě jednoho ze zástupců církve!

Článek je zařazen v: církev , urážka , dívka , kraťasy , záchod