Virály

9. prosince 2019 11:31

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Veganka přešla na dietu, kdy jí najednou pouze maso. Fanoušci jí za to nedávají

Slavná youtuberka, o které se vědělo, že se stravuje výhradně vegansky, šokovala své fanoušky, když se rozhodla po 30 dní jíst pouze maso.

Veganka Alyse Parker na svém YouTube kanále vysvětlila, že už nebude dále vegankou a že se zbavila životního stylu, kdy nejedla maso, mléčné výrobky a další živočišné produkty. Řekla, že byla vegankou téměř 5 let a že ví, jaké to je ztratit se v identitě dietní kultury, a ztratit tak svoji skutečnou otevřenost. Tato změna však opravdu naštvala stovky tisíc jejích fanoušků, přestože Alyse napsala, že chce carnivore dietu pouze vyzkoušet.

Carnivore je však drsná forma stravy, kdy nejenže Alyse začala jíst maso. Tato dieta spočívá v tom, že nic jiného než maso jíst nesmí! Takže se teď po pěti letech na rostlinné stravě začala po měsíc stravovat masem, mořskými plody a vejci. Slyšela příběhy od svých kamarádů veganů, kteří se jej vzdali a po masožravé stravě pozorovali úžasné změny na svém zdraví, proto se to rozhodla vyzkoušet.

Alyse řekla, že se po přechodu na masitou stravu cítila soustředěnější, s čistší hlavou a také zdravější víc, než za posledních pět let na veganství. Zkušenost byla pro ni o to obtížnější, že tak rozbila svoji veganskou identitu. Její fanoušky, kteří jsou sami často vegani, to pochopitelně naštvalo. Kritizují ji za to, že jí vůbec nezáleží na zvířatech a environmentu, že propaguje stravování masožravců. No, nelze se jim divit. Alyse jde z extrému do extrému, takže je dost možné, že za pár měsíců přijde zase s novou dietou…


Přečtěte si také