Virály

19. února 2019 14:16

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vězni se vloupali do zamčeného auta, aby z něj vyprostili dítě. Jak to dokázali?

Kdo by byl řekl, že vám zachrání dítě ze zamčeného auta ti, kteří se právě za umění vypáčit jakýkoliv zámek dostali do vězení.

Nevídaná věc se stala minulý týden na Floridě. Tamní vězni, kteří se vydali v rámci pracovního programu mimo své cely, měli možnost prokázat své schopnosti a vloupat se do auta, aby z něj vysvobodili zamčené dítě. Společně s policisty, kteří je hlídali, se jim nakonec podařilo do auta dostat, mimino vyprostit a zabránit tak hrozící tragédii.

Dítě zamčené v autě ohlásila místnímu oddělení jeho matka Shadow Lantry s tím, že její manžel posadil dceru do autosedačky a klíče hodil do přední části, odkud si je chtěl vzít později. Jakmile ale zavřel zadní dveře, uvědomil si, že auto je zamčené včetně dcery a klíčků uvnitř. Naštěstí opodál na parkovišti pracovali zmínění vězni, kteří nabídli svou pomoc okamžitě poté, co se dozvěděli příčinu příjezdu policistů. Po několika minutách se jim pomocí ramínka na oblečení podařilo otevřít dveře.

Nutno podotknout, že se jednalo o trestance odsouzené za méně závažné trestné činy, kteří si uvědomují svou vinu i špatné činy a snaží se je napravit. Matka, která celou akci zachytila na kameru, jim za jejich pomoc byla natolik vděčná, že se rozhodla zjistit jejich identitu a přispět na jejich vězeňské účty. Na její video, které už má na sociálních sítích více než 110 000 zhlédnutí, se můžete podívat níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také