Virály

17. května 2022 19:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vojenský expert šokoval moderátorku ruské stanice. Poprvé slyšela od někoho pravdu o válce

Vojenský expert šokoval v ruské státní televizi.

V ruské státní televizi se před pár dny odehrálo něco zcela nevídaného. Někdo tam totiž v živém přenosu pronesl – a teď se podržte – pravdu. Zbytek světa je z toho nyní pochopitelně v šoku, přesto ale většina lidí chválí chrabrost vojenského experta Michaila Chodarenoka, který v diskuzím pořadu, v němž většinou Kreml šíří svoji propagandu, odporoval moderátorce a vypouštěl do éteru tvrdá fakta.

Jako například, že ruské vojáky čekají na Ukrajině hodně perné týdny, že Ukrajina bojuje tak odhodlaně, protože brání svou vlast před nepřátelskou invazí, nebo nejzásadnější informaci, a to že je Rusko v totální izolaci, a že se proti němu semkl v podstatě celý svět.

Nejzábavnější na celém jeho projevu byly reakce moderátorky Olgy Skabejevové, která celou dobu jen nevěřícně kroutila hlavou a snažila se přicházet s protiargumenty, které Chodarenok v klidu smetával jeden po druhém ze stolu. Tak snad se mu za jeho odvážný výkon nestane nějaká ošklivá nehoda. Originální video s anglickými titulky si teď můžete pustit níže.

Sdílejte článek
Štítky válka moderátorka Ukrajina pravda televize Rusko bezpečnostní expert Moskevský Kreml Olga Skabejevová ruská státní televize

Přečtěte si také