Virály

8. března 2018 19:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vzpěrač zvedal extrémně těžkou činku. Pak se mu ale stalo něco nechutného! Tyhle děsivé záběry šokují internet

Tohle už vypadá hodně vážně...

Už se vám někdy stalo, že jste se dívali na video či přenos ze soutěže ve vzpírání a přemýšleli jste, jestli to, co dělají, je opravdu zdravé? Jestli ne, tak tyhle záběry vzpěrače, který má po svém výkonu obličej celý od krve, vám dokážou, že tento sport vyžaduje extrémní množství vynaložené námahy. Aby ne, když tento silák Michail Šivljakov zvedl neuvěřitelných 426 kilo.

Dokázal to na turnaji nazvaném Arnold Sports Festival v Columbusu a dramatické záběry ukazují, jak Šivljakovi doslova vytryskne krev z nosu v okamžiku, když zvedá tuhle extrémní váhu. 37letý muž, který byl taky vojákem v námořnictvu, tedy dokázal zvednout to, co jen málokdo, neobešlo se to ale bez následků. Jak se můžete sami přesvědčit ve videu, publikum hlasitě reaguje na obrovské úsilí, které zcela zřetelně Šivljakov vynakládá na odlepení činky od podlahy, a na krev stékající mu po tváři.

I když se to zdá neuvěřitelné, přesto mu tento výkon na vítězství v tomto turnaji nestačil. Jeden muž totiž zvedl ještě těžší činku. Jmenuje se Thor Bjornsson, pro mnohé z vás známý hlavně jako Hora z Hry o trůny. A stejně silný je i ve skutečnosti, mrtvým tahem zvedl dokonce 472 kilogramů! Tedy sláva vítězi, čest poraženému, na jehož krvavou nehodu se můžete podívat v následujícím videu.

Sdílejte článek
Štítky krev Hra o trůny nos vzpěrač Internet Columbus vzpěrači

Přečtěte si také