Virály

14. září 2020 14:59

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Vzteklá labuť ženu naučila, že si má lépe nasadit roušku! Tyhle záběry baví internet

Tahle žena už si roušku určitě jenom tak z nosu nesundá.

Roušky jsou důležitou součástí boje proti koronaviru. Většina lidí se přizpůsobuje a kousek látky si nasadí, protože si uvědomují, že je to malá cena v našem pohodlí, kterou musíme zaplatit, abychom ochránili ostatní lidi. I přesto ale může docházet k určitým chybám v nasazení roušky. Určitě to znáte – špatně se vám dýchá, tak roušku stáhnete ze svého nosu. Nikdy byste si takto však roušku neměli stahovat, protože tak ztrácí svou účinnost. Tahle žena ji neměla nasazenou pořádně a doplatila na to hodně zvláštním způsobem.

Na Twitteru se objevily záběry, na kterých má žena roušku staženou na bradu, nicméně nachází se v parku u vody. Takže bychom jí snad i staženou roušku mohli prominout. Hned vedle ženy byla na vodě labuť, kterou ale evidentně její rouška zaujala. Labuť se v rychlosti natáhla k ženě, vzala její roušku do zobáku a vymrštila ji zpátky ženě do obličeje, která musela díky gumičce ucítit pěkné štípnutí… Žena kvůli té ráně dokonce přepadla dozadu na záda, ale pak se rozesmála.

Lidé po celém internetu teď žertují a dumají nad tím, jestli labuť pohoršilo, že žena nedodržovala pravidla a měla roušku staženou k bradě. Tohle video prostě vystihuje atmosféru našich momentálních dnů…


Přečtěte si také