Youtubeři

19. května 2020 11:21

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber tvrdí, že objevil na Google Maps mimozemskou základnu! Má podle vás pravdu?

Zvláštní úkaz objevil youtuber v aplikaci Google Earth. Vyslovil domněnku, že je to natolik neobvyklé, že by mohlo jít o vstup mimozemšťanů na naší planetu.

Youtuber Scott C. Waring provozuje webovou stránku i youtube kanál s názvem ET Data Base, kde se snaží shromažďovat veškeré informace o mimozemské civilizaci. Nedávno prohlásil, že objevil tajemnou podzemní základnu na odlehlém ostrově v Indonésii a rozhodl se místo víc prozkoumat. Úkaz vypadá opravdu zvláštně, zejména proto, že široko daleko v okolí nic není kromě dvou rybářských lodí. Když si pak tento úkaz ještě otevřel ve photoshopu a přidal nějaký kontrast, vypadalo to opravdu zajímavě.

Waring si myslí, že to jsou dveře do podzemní základy a že můžete dokonce říct, že UFO skrze tyto dveře proletělo, když podzemní základnu opouštělo. Jeho teorie zní tak, že jsou vnitřky tunelu zhroucené a uzavřené, ale plocha vnějších povrchů je stále otevřená. Navíc mu to přijde jako skvělé místo pro základnu, protože jde o tak odlehlý ostrov, kde se vyskytuje jen pár lidí.

Jeden z komentujících na Youtube však tvrdí, že by mohlo jít teoreticky o nějakou vadu na Google mapách a není nutné za tím hned hledat mimozemšťany.


Přečtěte si také