návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Youtuber uzvedl 200 kg činku šesti prsty, ale začal u toho prdět. Lidé se mu za to smějí

Když na svém Twitteru sdílel youtuber video, v kterém zvedá dvě stě kilo jen svými prsty, všimlo si několik uživatelů, že si u toho pořádně upšouknul.
Vydáno: 02.02.2020
Armz Korleone
Autor: Armz Korleone/Twitter Armz Korleone

Když sdílel youtuber Armz Korleone video, kde zvedá s pomocí svých obou rukou a šesti prstů velkou činku na mrtvý tah, uživatelům začalo být video trochu divné. Tedy ne konkrétně to, že dokázal uzvednout takovou váhu jenom s pomocí svých prstů, ale zvuk, který se objevuje po několika sekundách, co činku zvedne. Mnoho jeho kolegů jeho čin ocenilo – tedy myslíme tím zvednutí činky, ne jeho prd. Lidé se mu navzdory jeho snaze začali za jeho uprdnutí vysmívat s tím, že doufají, že je v místnosti ventilace. Youtuber ale tvrdí, že to rozhodně nebyl jeho prd, co lidé slyšeli, ale že šlo jen o vydechnutí. Na hatery pak reagoval už jen tak, že mají věřit tomu, čemu chtějí věřit. On si prý ale jen nahlas takovýmhle způsobem vydechnul. Co myslíte vy?

 

Článek je zařazen v: youtuber , kulturista , prdění , zvedl činku

reklama