návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Youtubera nenávidí celý internet za video, ve kterém jí mládě delfína! Jak to bylo doopravdy?

Youtuber se natočil, jak jí mládě delfína. Jenže vpravdě se jednalo o něco docela jiného.
Vydáno: 04.10.2019
Youtuber se natočil, jak jí mládě delfína 1
Autor: Instagram.com Youtuber se natočil, jak jí mládě delfína 1

Že občas youtubeři udělají nějakou kravinu, není žádná novinka. V případě německého instagramového influencera a youtubera pod jménem Inscopenico to ovšem zašlo tak daleko, že si nyní znepřátelil celý internet.

Inscopenico totiž natočil video, ve kterém popisuje, jak si koupil mládě delfína, které následně zabil a snědl. Video i fotky na Instagramu byly tak přesvědčivé, že mu začaly okamžitě přicházet stovky naštvaných reakcí od lidí z celého světa. Jak se ale ukázalo hned v následujícím videu, nic z toho nebylo skutečné. Youtuber se totiž domluvil s organizací Followfish, která pracuje na ochraně moří a ohrožených druhů žijících pod vodou, a svým kouskem, který zahrnoval pouhý 3D model mláděte delfína, tak vlastně upozorňoval na škody páchané lidmi po celém světě.

 

 

Mnoho lidí namítá, že to byl dost hloupý trik, a pokud už měl zájem o vyvolání konverzace, mohl toho docílit lepším způsobem. A s tím se nejde moc hádat. Každopádně reakční video najdete v originálním znění níže:

 

Článek je zařazen v: mládě , delfín , youtuber , influencer , video , internet , ochránci zvířat

reklama